Zamówienie pieczątki online jest prostsze, niż myślisz

Urzędowo biurowe stempleChoć postępująca cyfryzacja ograniczyła nieco przyrost dokumentów drukowanych, pieczątki są w dalszym ciągu jednym z niezbędnych atrybutów przedsiębiorcy.

Są one niezbędne przy wystawianiu rachunków, publikacji oficjalnych pism wewnętrznych i ozdabiają korespondencję adresowaną do klientów. Aby złożyć zamówienie, nie musisz już wychodzić z domu – istnieje wiele sklepów online, w których proces ten jest kwestią zaledwie kilku kliknięć.

Wybór pieczątki – na co powinieneś zwrócić uwagę?

Pieczątki występują w wielu rozmaitych kształtach i rozmiarach. Dobór odpowiedniego modelu powinien być związany z jej przeznaczeniem. Wśród najczęściej wybieranych typów warto wyróżnić przede wszystkim trzy rodzaje:

1. Pieczątka imienna

Jest ona najlepszym wyborem jeśli zamawiane pieczątki mają zawierać dane personalne oraz piastowane stanowisko. Posiada ona miejsce na trzy linijki tekstu oraz odręczny podpis. To doskonała propozycja dla wszystkich kierowników wyższego szczebla oraz osób, które kontaktują się bezpośrednio z klientami.

2. Pieczęć firmowa

W sytuacji, w której przyszłe stemple przeznaczone są do oficjalnej korespondencji pomiędzy firmą a kontrahentami, warto zainwestować w pieczątkę firmową. Zapewniają one maksymalnie dziewięć linijek tekstu, dzięki której bez trudu umieścisz na niej dane adresowe, e-mail, telefon, a nawet NIP czy REGON. Co więcej, wzory firmowe posiadają miejsce na logotyp, dzięki czemu będą one prezentować się elegancko i funkcjonalnie.

3. Pieczątki kieszonkowe

Zainteresowani jej zakupem powinni być pracownicy, których zakres obowiązków obejmuje częste podróże służbowe (kierownicy regionalni, serwisanci, dostawcy). Jest ona niewielka, o małej wadze i drobnych wymiarach, która zmieści się w każdej torbie czy aktówce.

Zamówienie przez internet jeszcze nigdy nie było tak proste

Jedną z firm specjalizujących się w wykonywaniu pieczątek na zamówienie jest Stempleks. Zlecenie składa się z trzech prostych kroków: wyboru typu, umieszczenia odpowiednich napisów oraz uiszczenia zapłaty. Doradcy klienta Stempleks zapewniają kompleksowe wsparcie w całym procesie zamówienia.
 
Już dziś zapoznaj się z rozbudowaną ofertą firmy Stempleks i przekonaj się, że jedyne czego potrzebujesz do stworzenia idealnej pieczątki to komputer i kilka minut wolnego czasu. Zamówienia można składać na stronie internetowej lub mailowo. Nie zwlekaj – zadbaj o elegancką prezencję swojej firmy i skorzystaj z usług doświadczonego przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.