Szukasz uniwersalnego oczyszczacza powietrza? Sprawdź Coway Storm

Powietrze czyściZanieczyszczenie powietrza to poważny problem, który dotyczy niemal całej Polski. Każdego roku przedwcześnie z jego powodu umiera wiele osób. Nie można więc tego bagatelizować i zainwestować w urządzenie eliminujące z powietrza szkodliwe związki. Doskonale sprawdzi się w tym na przykład oczyszczacz powietrza Coway Storm.

O tym, że rośnie świadomość na temat istotności jakości powietrza, jakim oddychamy, świadczy fakt, że coraz więcej firm i osób prywatnych decyduje się na zakup oczyszczacza powietrza. Wśród uniwersalnych, a zarazem bardzo wydajnych urządzeń jest oczyszczacz powietrza Coway Storm. Jest idealną propozycją, by postawić go zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej.

Podstawowa charakterystyka
Coway Storm jest jednym z najważniejszych produktów marki Coway. Producent pomyślał o wszystkich szczegółach. Dzięki temu urządzenie usatysfakcjonuje każdego, dla kogo liczy się jakość, wygoda i styl. Pierwsze, co od razu rzuci się w oczy, to design. Oczyszczacz ma nowoczesna prezencja, która może kojarzyć się z samolotem. Jest niewielki i ma modny elegancki wygląd, więc będzie dobrze pasował do każdego nowoczesnego wystroju. Istotne jest to, że urządzenie to jest wydajne i sprawdzi się przy większych pomieszczeniach. W ciągu godziny może aż trzy razy przefiltrować powietrze z powierzchni 70 m2. Sama filtracja odbywa się na czterech poziomach.

Oddychaj czystym powietrzem dzięki kilkustopniowej filtracji
Jeśli zdecydujemy się na zakup oczyszczacza Coway Storm, zyskujemy gwarancję, że będziemy oddychać powietrzem, z którego urządzenie eliminuje nawet 99,95% pyłów, drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń. Jest to możliwe dzięki obecności 4 filtrów, gdzie każdy wychwytuje cząsteczki różnej wielkości.

Po zassaniu powietrze trafia do filtra wstępnego, gdzie zatrzymywane są największe cząsteczki takie jak sierść, włosy albo kurz. Następnie powietrze przechodzi do drugiego filtra, gdzie na włókninie zatrzymują się mniejsze pyły, które zdołały przedostać się przez filtr wstępny. Trzecim filtrem jest filtr węglowy odpowiadający za eliminację lotnych związków organicznych, jakie przyczyniają się do powstawania wielu chorób. Na tym etapie powietrze jest pozbawiane także nieprzyjemnych zapachów.

Na końcu powietrze trafia do filtru HEPA H12. W tym miejscu wychwytywane są z niego najmniejsze cząsteczki, w tym cząsteczki smogu PM 2.5 i PM10, a także różnego rodzaju drobnoustroje. Dopiero kiedy powietrze przejdzie przez każdy z wymienionych filtrów, jest czyste i wraca do pomieszczenia. Jak już było wcześniej, urządzenie ma taką moc, by z dużej powierzchni filtrować całe powietrze kilka razy w ciągu godziny.

Coway Storm dobry dla alergików
Warto zwrócić uwagę, że wspomniane filtry nie tylko oczyszczają powietrze z cząsteczek smogu, ale również wielu innych form zanieczyszczeń. Ponieważ oczyszczacz wyłapuje drobnoustroje i alergeny, jest odpowiednią propozycją, by postawić go w pokoju alergika. Dzięki temu urządzeniu z pewnością objawy alergii będą łagodniejsze.