Smartfon Evolveo StrongPhone Q4 – Opinia i Test

Smartfon Q4Smartfon marki Evolveo o modelu StrongPhone Q4 to podobno telefon do zadań specjalnych. Jest on wykonany w technologi jaka ma zapewnić mu maksymalną odporność na uszkodzenia różnego typu, w tym skrajnie nieprzyjazne warunki pogodowe.

Na wyposażeniu telefonu znajduje się mocny akumulator o pojemności 2800 mAh jaki zapewni długą pracę urządzenia oraz co ciekawe slot na dwie karty pamięci. Wielkość wyświetlacza smartfona Evolveo StrongPhone Q4 to 4 cale o rozdzielczości 480 na 854 Pix. Ekran posiada bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz kąty widzenia.

Multi dotyk działa bardzo płynnie i bez problemów, także telefon nie ma problemów podczas użytkowania z przycinaniem się systemu.

Telefon ma 4 rdzeniowy procesor oraz gigabajt Ramu co zapewni mu stabilne działanie podczas typowego użytkowania. Ciekawostką jest kluczyk do otwierania tylnego panelu urządzenia. Całość jest wykonana z tworzywa sztucznego wzmocnionego dodatkowo elementami gumowymi jakie zapewniają lepszy chwyt oraz zabezpieczają przed uderzeniami i upadkami sam telefon.

Urządzenie standardowo posiada GPS z czego może być problem z jego umieszczeniem w uchwycie samochodowym jako nawigacji z racji na nietypowy wygląd i profil bryły telefonu.

Akumulator Evolveo StrongPhone Q4 standardowo powinien działać podczas typowego użytkowania około 2 dni. Jakość fotografii jest bardzo dobra, choć widać że są trochę jak by przyciemnione. Fotografie mają dobrą kolorystykę i poziom szczegółów.

Standardowo w tej klasie urządzenia można nagrywać także filmy w jakości HD. Telefon wytrzymuje faktycznie trudne typowe warunki jakie mogą go spotkać w różnych okolicznościach. Standardowo z racji na woje cechy może być użytkowany w praktycznie każdym miejscu pracy – raczej nie będzie mu zagrażała typowa sytuacja wypadkowa.

Mimo sporej ceny smarftona Evolveo StrongPhone Q4 to jest to bardzo dobry produkt dla wymagających użytkowników przede wszystkim trwałości urządzenia nawet w bardzo niekorzystnych warunkach i okolicznościach dla urządzeń tak delikatnych jakimi są typowe smartfony. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.