Program do poczty internetowej Mozilla Thunderbird – Opinia

Poczta programProgram do poczty internetowej – Mozilla Thunderbird. Jest to program do obsługi poczty internetowej, program jest całkowicie bezpłatny.

Ten klient poczty charakteryzuje się kilkoma unikalnymi i bardzo przydatnymi rozwiązaniami takimi na przykład jak obsługa wielu kont pocztowych jednocześnie.

Program pocztowy Mozilla Thunderbird jest rozbudowany opcjonalnie i łatwo go dostosować do własnych potrzeb. Ilość opcji programu trochę wprowadza zamieszanie, szczególnie czasami trudno zrozumieć działanie niektórych opcji.

Poza tym program działa szybko i bezawaryjnie, jest bardzo funkcjonalny.

Obsługa wielu kont pocztowych zapewnia nam wygodę i trzymanie wszystkich danych w jednym miejscu z podziałem na dane skrzynki i adresy internetowe. Jest to dobry program który dzięki swojej rozbudowie stał się jednym z najbardziej popularnych.

Największe jego plusy to oczywiście obsługa wielu kont pocztowych jednocześnie jest on bezpłatny i mocno rozbudowany w opcjach. Minusów programu brak. Zdecydowanie polecamy klienta Mozilla Thunderbird poczty internetowej. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.