Pomysł na prezent dla niego – pióro wieczne

Do pisaniaPrezent dla mężczyzny to nie łatwa sprawa. Panowie to gadżeciarze, którzy lubią designerskie prezenty: zegarki, spinki do mankietów, eleganckie długopisy i inne świetnie wyglądające produkty, dzięki którym ich życie jest przyjemniejsze. My skupimy się dziś na piórze wiecznym, jako pomyśle na prezent dla niego.

Czym musi się cechować? Jakie wybrać? Pióro wieczne Parker, Waterman czy Pelikan. Chętnie pomożemy Wam w podjęciu decyzji!

Pióro wieczne na prezent – Pióro dla niego to genialny pomysł na prezent. Eleganckie, stylowe. Sprawdzi się jako upominek dla kumpla, który właśnie się obronił, męża, brata, szefa czy promotora. Kupując je, raczej nie ryzykujecie prezentowej wpadki. Jedyne wątpliwości, jakie możecie spotkać wybierając pióro wieczne to pytanie: jakie kupić, za ile i dlaczego takie?

Zakup pióra wiecznego na prezent – zwróć na to uwagę! – Wzornictwo to bardzo ważny element. Pióra wieczne często są niczym prawdziwe dzieła sztuki – unikatowe, zdobione, oryginalne, jednym słowem – piękne. Aktualnie rynek oferuje sporo. Możemy wybierać tradycyjne i proste modele, jak i te posiadające niepowtarzalne, grawerowane korpusy. W ofercie lubianych marek, znajdziecie modele bardziej nowoczesne, jak i te klasyczne, świetnie nadające się jako prezent biznesowy. Jeśli chodzi o modele piór wiecznych, które naszym zdaniem są godne uwagi – koniecznie sprawdźcie:

Pióro wieczne, a stalówka – Stalówka to serce. Podstawowy i najważniejszy składnik. Musi być solidna oraz trwała, jeśli ma Wam ono służyć latami. To od niej będzie zależała grubość linii, jakie kreśli Wasze pióro wieczne. Na rynku znajdziecie stalówki oznaczone literami. Poniżej znajdziecie oznaczenia, które pomogą Wam, kiedy będziecie szukać tego jedynego modelu.

  • EF – extra fine – super cienka
  • F – fine – cienka
  • M- medium – średnia
  • B – bold – gruba
  • BB – double bBold – bardzo gruba

Napełnianie pióra wiecznego – na co się zdecydować – Kupując pióro wieczne Parker, Pelikan, Waterman – macie do wyboru trzy różne opcje napełniania waszego przyrządu tuszem. Są to: naboje, konwerter, a także korpus. Najwygodniejsze, najbardziej popularne są jednak naboje.

Czy pióro wieczne Parker to dobry wybór? Zdecydowanie tak. Pióra wieczne Parker to idealny wybór. Dzięki ich przemyślanej budowie i świetnej stylistyce, każde pismo nabierze elegancji. Pióra tej marki docenią osoby, szukające na co dzień produktów najwyższej jakości. Pisanie dzięki nim jest przyjemnością. Stalówka dosłownie płynie po papierze. Dodatkowym atutem piór wiecznych Parker jest wygoda. Pasują do dłoni, nie wypadają i są ekstremalnie komfortowe. Przy okazji wygody, warto pamiętać, że osoby leworęczne powinny mieć model pióra przeznaczony właśnie dla nich.

Budżet, czyli ile chcesz wydać na pióro wieczne – Temat trudny, bo tak właściwie macie do wyboru modele proste za kilkadziesiąt złotych, modele po kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Bez względu na to, jaki macie budżet na prezent, na pewno znajdziecie na rynku akcesoriów piśmienniczych coś co się w niego wpisze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.