Piłka do tenisa stołowego TIBHAR ITTF – Opinia

Piłka do tenisaPiłka do tenisa stołowego – TIBHAR ITTF 40 mm 3* (gwiazdki na 5). Jest to produkt o standardowych wymiarach do tenisa stołowego.

Powłoka tworząca piłkę jest odporna na uszkodzenia oraz chropowata co zapewnia mocniejszą rotację oraz lepszą jej kontrolę. Waga jej jest standardowa, nadająca się do rozgrywek jak i treningów.

Piłki mocno się odbijają dzięki twardej powłoce. TIBHAR ITTF podczas kilku intensywnych gier potrafią pękać od silnego uderzenia w kanty stołu.

Piłka do tenisa stołowego Tibhar ittf nie posiada widocznego szwu,  co stanowi sporą zaletą podczas gry. Jest w średniej cenie tego sprzętu ale o dobrej jakości wykonania i zachowania podczas gdy. Produkcja Niemiecka, choć akurat kraj pochodzenia w tego typu sprzęcie nie ma większego znaczenia.

Plusem piłki można określić jej staranne wykonanie oraz dobre zachowanie podczas odbicia. Do minusów można zaliczyć sporą podatność na uszkodzenia od mocnych uderzeń w kanty stołu i narożniki. Piłka Tibhar jest wykonana z powłoki która powoli się wyciera co stanowi jej dobrą stroną.

Opinia: Piłka do tenisa stołowego TIBHAR ITTF trzyma standardy przez co można ją polecić do gry. Cena piłek jest dość wysoka względem jakości, płaci się za firmę i standardy a nie trwałość. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.