Piłka do tenisa stołowego DHS Double Happiness – Opinia

DHS Tenis StołowyPiłka do tenisa stołowego DHS Double Happiness Training. To produkt jedno gwiazdkowy o rozmiarach mniejszych od stosowanych na zawodach.

Piłka posiada lekki szew który jest całkowicie niewyczuwalny podczas gry. DHS Double Happiness Training ma bardzo dobre właściwości przenoszenia rotacji z rakietki.

Dobrze się odbija i gra na niej jest szybka, głównym czynnikiem podnoszącym szybkość lotu jest mocne odbicie i mniejsze opory powietrza. Może ona podczas intensywnej i długiej wymiany uderzeń pęknąć w miejscu szwu.

Dobrze się ona dobrze nadaje się do przeprowadzania treningów gry, na co wskazuje też sama jej nazwa. Treningi wykonywane na DHS Double Happiness Training są szybkie, rotacyjne. Produkowana w chinach – mimo to nie odbiega od standardów jakościowych. Jest zbudowana z materiału o dobrej sprężystości od podłoża.

Dużym plusem piłki do tenisa stołowego DHS Double Happiness Training jest jej niska cena oraz dość dobre wykonanie. Do minusów można zaliczyć to, że jej rozmiar ma 38 mm a nie 40 mm czyli standardowy.

Ma ona szew, co prawda niewyczuwalny ale zdecydowanie łatwiej przez nie może pęknąć podczas gry – i to faktycznie czasami ma miejsce.

Opinia: Piłkę można określić jako godną polecenia. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.