Pendrive Good Ram (Good Drive) Twister – Opinia

Pendrive Good ramPamięć przenośna flash typu Pendrive Good Ram (Good Drive) – Twister. Jest to pamięć jaką można nabyć o różnych pojemnościach 2, 4, 8, 16, 32  i 64 GB. Twister jest pendrivem działającym na zasadzie Plug and play – czyli działa natychmiast po podłączeniu do portu, bez konieczności instalacji jakichkolwiek sterowników.

Pendrive Twiester ma typowy wtyk USB 2.0, cały mechanizm zasilany jest przez port USB do którego jest podłączony. Szybkość przesyłania danych (zapis) to średnio około 7000 Kb/s a max 10 Mb/s oraz pobierania danych z prędkością do 10 MB/s.

Waga urządzenia to zaledwie 28 g. Pendrive twiester chodzi bezproblemowo na wszystkich popularnych systemach operacyjnych komputera.

Jego wielką zaletą jest dożywotnia gwarancja producenta na działanie pamięci. Obudowa właściwa wykonana z tworzywa, port posiada zaślepkę z metalu która jest obrotowa. Obrotowa ochronna zaślepka posiada w sobie otwór do zamontowania smyczy ułatwiającej przenoszenie.

Pendrive Twister jest w atrakcyjnej cenie, to trwały produkt czego poręczeniem jest dożywotnia gwarancja. Cały produkt można nabyć w różnych kolorach obudowy właściwej. Warto wspomnieć że Twister może mieć oznaczenia firmy Good Ram lub Good Drive – jest to wymienne oznaczenie i chodzi w obu przypadkach o ten sam sprzęt.

Podczas używania tej pamięci przenośnej nie stwierdzono żadnych problemów z przechowywanymi danymi. Zakres pracy urządzenia wynosi od 0 do 50 stopni Celsjusza.

Skuteczne przechowywanie od – 20 do 60 C. Szybkość działania Twister-a jest zależna od rodzaju plików na których pracuje. Im więcej drobnych plików lub pojedynczych i dużych tym generalnie działa wolniej.

Pendrive Twister jest dobrym produktem do przenoszenia danych – zdecydowanie polecamy ten produkt. Jeśli ktoś potrzebuje większej pojemności lub szybkości operacji na danych warto wybrać inny sprzęt. Pendrive istnieją także znacznie powyżej 120 GB o USB 3.0 i o znacznie większej szybkości pracy plików. Zapraszamy do pozostałych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.