Olej do roweru RSP Red Oil Ultara Bicycle Care – Opinia

Olej do łańcucha RSPOlej smarujący do roweru RSP Red Oil (Ultara Bicycle Care) – jest to preparat o kolorze czerwony z dodatkiem PTFE – czyli teflonu, ułatwiającego poślizg na częściach mechanicznych.

To smar o bardzo dobrej penetracji części metalowych, nadaje się do smarowania całego napędu w tym korby, łańcucha i kasety.

Także można go zastosować do oliwienia linek hamulcowych i do zmiany biegów oraz innych części ruchomych a także tych które mają być zakonserwowane przed korozją.

Olej  do smarowania roweru RSP jest odporny na warunki pogodowe – jednakże przeznaczony raczej na suchą pogodę.  Smar rowerowy RSP Red Oil jest antystatyczny, nie przywierają do niego nieczystości podczas używania.

Jest to produkt o bardzo dobrej sile smarującej, wiąże się z metalem tworząc skuteczną i trwałą warstwę ochronną na części narażone na obciążenia mechaniczne.

Smar SRP zapewnia cichą pracę napędu i znacznie mniejsze zużycie części dzięki większemu poślizgowi. Nie przeznaczony do smarowania konusów, osi, wianków i łożysk w rowerze – tam musi być stosowana bardziej gęsta struktura smarująca.

Olej RSP do roweru sprawia bardzo dobre wrażenie, zapewnia cichą płynną pracę ruchomych części. To bardzo dobry produkt w atrakcyjnej cenie. Całość jest mocno wydajna przez co nie odbije się na kieszeni. Ma on identyczne działania jak inne marki, które są znacznie droższe przez większą ich rozpoznawalność.

Opinia: To bardzo dobra pozycja oleju smarującego  do roweru, polecamy ten produkt. Zapraszamy do  kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.