Nowoczesny prezent dla żony – przegląd nowości na rynku

Kobieca niespodziankaW długoletnim związku coraz trudniej o wymyślenie oryginalnego i zaskakującego prezentu dla swojej drugiej połowy. Szczególnie problem ten dotyczy panów, którzy zwyczajnie nie mają pomysłu, co kupić swojej żonie pod choinkę czy na urodziny, aby prezent nie okazał się banalny lub, co gorsze, nietrafiony. Dlatego dziś postanowiliśmy przygotować kilka inspiracji na prezent dla żony, który z pewnością będzie miał duże szanse na to, aby wywołać u osoby obdarowanej prawdziwą radość.
 
Smartwatch – dla sportsmenki
Ten rodzaj gadżetu z pewnością trafi w gusta każdej kobiety, która uwielbia sport. Smartwatch to z jednej strony modny dodatek do sportowego outfitu, a z drugiej – bardzo praktyczny gadżet o wielu funkcjach. Umożliwia on mierzenie efektów treningu w zakresie przebytego dystansu, liczby kroków, spalonych kalorii, a  także sprawdzanie aktualnego tętna. Panie, które lubią stawiać sobie konkretne cele treningowe, na pewno z wielką radością przyjmą prezent w postaci smartwatcha, który od tej chwili będzie towarzyszył im nie tylko podczas aktywności, ale również poza nią. 
 
Czytnik e-booków – dla miłośniczki literatury
Panie, które uwielbiają czytać i każdą wolną chwilę poświęcają na zgłębianie swojej ulubionej lektury, będą zachwycone, gdy w prezencie otrzymają czytnik e-booków. Gadżet ten pozwala “magazynować „ogromną liczbę książek w wersji elektronicznej i jednocześnie umożliwia wygodne czytanie książek nie męcząc przy tym wzroku. Czytnik jest urządzeniem wielkości małego tabletu, więc bez problemu zmieści się do torebki czy nawet do kieszeni. Dzięki temu zawsze można mieć przy sobie ulubioną książkę. Szczególnie sprawdza się to w czasie podróży, gdy ograniczenie bagażu nie pozwala nam na zabranie ze sobą dużej ilości książek. 
 
Szczoteczka soniczna do zębów
Kolejną propozycją na prezent dla żony jest szczoteczka soniczna do zębów. Ten bardzo praktyczny gadżet  zaczyna wypierać klasyczne elektryczne szczoteczki i nic w tym dziwnego. Szczoteczka soniczna gwarantuje bardzo wysoką jakość szczotkowania, której nie zapewniają klasyczne, ręczne szczoteczki ani te elektryczne. Soniczna szczoteczka działa w oparciu o fale dźwiękowe o określonym natężeniu.

W ten sposób powstają mikrobąbelki, które docierają do najdalszych i najtrudniej dostępnych zakamarków naszej jamy ustnej, dzięki czemu mogą dokładnie wyczyścić przestrzenie międzyzębowe oraz wszelkie szczeliny, usuwając osad, kamień i inne zanieczyszczenia. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór szczoteczek sonicznych. My w szczególności polecany model MI Electric toothbrush, która zyskała wiele pozytywnych recenzji konsumentów. 
 
Szczoteczka soniczna do twarzy
Kolejna propozycja prezentu dla żony to gadżet, który również wykorzystuje technologię soniczną, a jest nim szczoteczka soniczna do twarzy. Pozwala ona dokładnie oczyścić skórę twarzy wykorzystując, podobnie jak w przypadku wyżej opisanej szczoteczki, technologię fal dźwiękowych, dzięki którym z powierzchni skóry usuwany jest martwy naskórek  oraz sebum.  W efekcie nasza twarz jest doskonale oczyszczona, ujędrniona i w pełni gotowa do przyjęcia kosmetyków pielęgnacyjnych. 
 
Rynek nowoczesnych gadżetów oferuje szereg możliwości, jeśli chodzi o wybór idealnego prezentu dla żony. Warto śledzić nowinki technologiczne i na każdą okazję zaskakiwać swoją partnerkę wyjątkowym i trafionym prezentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.