Lunch biznesowy z klientem – o co warto zadbać?

Pożywienie dostawaKierownicy oraz menadżerowie wyższego szczebla bardzo często odpowiedzialni są za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami. To od nich zależy przebieg współpracy, więc warto dbać o to, żeby stosunki pozostawały jak najlepsze. W budowaniu pozytywnej relacji bardzo pomocne są spotkania na lunch.

Spotkanie biznesowe w restauracji

Coraz częściej kontakt z partnerami biznesowymi nie ogranicza się jedynie do rozmów telefonicznych i wymiany maili. Wiele firm zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że o stałych lub przyszłych klientów warto zadbać w odpowiedni sposób. Może to być przepustką do intratnego kontraktu lub umocnienia swojej pozycji na rynku. Z tego powodu coraz częściej zaprasza się swoich kontrahentów na business lunch, podczas którego można porozmawiać w nieco swobodniejszej atmosferze. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego miejsca.

Wbrew pozorom nie jest to bez znaczenia, ponieważ może pokazać klientowi, że darzymy go szacunkiem. Warto zatem zdecydować się na restaurację z tradycyjną kuchnią polską, która zazwyczaj jest najbezpieczniejszym wyborem. Nie bez znaczenia jest również atmosfera danego miejsca. Chodzi o to, czy istnieje możliwość wydzielenia stolika w taki sposób, żeby spotkanie biznesowe mogło przebiegać bez zakłóceń i zapewnić możliwe największą prywatność.

Restauracja Na Skrajnej to lokal, który ma duże doświadczenie w organizacji kameralnych spotkań firmowych. Więcej informacji o samej restauracji można znaleźć na stronie internetowej naskrajnej.pl, na której zamieszczone są także zdjęcia powierzchni idealnych do zorganizowania takiego spotkania.

Konferencje w Warszawie dla firm

Oprócz standardowych spotkań z klientami, równie popularne są różnego rodzaju konferencje oraz szkolenia. Organizacja konferencji nie jest łatwym przedsięwzięciem, ponieważ niezbędne jest zapewnienie miejsca dla uczestników, poczęstunku oraz sprzętu audiowizualnego. Zapanowanie nad dużą ilością osób bywa problematyczne, trudno też o samodzielne dopasowanie menu. Wśród prelegentów i uczestników mogą znaleźć się m.in. wegetarianie i weganie.

Jeżeli nie masz doświadczenia w organizacji, mógłbyś o nich zapomnieć, prawda? Właśnie dlatego, planując lunch biznesowy z klientem lub konferencję, należy zadbać przede wszystkim o wybór lokalu, który ma doświadczenie w realizacji tego typu imprez. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystkie przebiegnie zgodnie z planem, a Ty zrobisz dobre wrażenie na kontrahentach i innych uczestnikach spotkania.

W razie potrzeby, wiele sal posiada także własne zaplecze audiowizualne lub np. zapasowe kable, dzięki czemu unikniesz paniki gdy okaże się, że coś nie działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.