Jaki wybrać prezent na 18 urodziny (osiemnastkę)

Prezent osiemnastkaWybór dobrego prezentu na rocznicę osiemnastu lat jest trudny. Często mimo znajomości dobrze solenizanta nic nie przychodzi do głowy co mu kupić. Ten artykuł pomoże wybrać prezent na 18 czyli rocznicę osiemnastych urodzin.

Co na osiemnaste urodziny – to co wybierzemy na 18 będzie uzależnione od tego czy niespodzianka ma być dla chłopaka czy też dziewczyny. W obu przypadkach zawsze wybiera się jedną wspólną rzecz, chodzi tutaj o kartę urodzinową. Dobrze jest kupić jakąś wesołą kartę na 18 która będzie upamiętniała ten dzień i osiągnięcie wieku pełnoletniego. Dla chłopaka o prezent nie będzie trudno, na pewno najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie czegoś z techniki.

Dla chłopaka mogą to być prezenty takiego typu jak latarki, scyzoryki, telefon, przyrząd do ćwiczeń czy inne gadżety. Ogólnie chodzi o to aby osoba która obchodzi osiemnastkę ucieszyła się z prezentu i posłużył on dłużej, czy nawet towarzyszył jej przez wiele lat.

Mogą to być nawet teczki które już są dla poważniejszych osób do przenoszenia dokumentów itp. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest kupno dobrego pióra wiecznego. Na osiemnaste urodziny raczej nie wybiera się prezentów które są typowe, nie wybiera się ubrań i rzeczy które za rok stracą swoje zastosowanie.

Dla chłopaka fajnym rozwiązaniem będzie kupno dobrej lornetki czy jakiegoś fajnego aparatu fotograficznego. Facet lubi technikę i rzeczy praktyczne dlatego należy unikać przedmiotów które by stały na półce i do niczego nie służyły.

O ile dla chłopaków łatwo jest kupić prezent na osiemnaste urodziny to dla dziewczyn jest trochę trudniej. Kobiety będą się cieszyły z jakiejś pamiątki która będzie stała na półce, także z czegoś ładnego na przykład fajnej torebki.

Dziewczyny będą zadowolone z wyrazów uznania, bardziej odbierają coś uczuciowo niż materialnie. Warto też zapytać na kilka miesięcy przed osiemnastą czego pragną nasi solenizanci. Zapraszamy do następnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.