Jaka jest najlepsza darmowa skrzynka i poczta internetowa email

Dobry mailWśród dostępnych tysięcy skrzynek pocztowych w Internecie bardzo ciężko jest wybrać najlepsza skrzynkę pocztową.

Najlepszą skrzynkę należy dokładnie zdefiniować a jest nią po prostu taka w której nie martwimy się o wielkość wysyłanych listów, o wielkość pojemności skrzynki oraz przede wszystkim o jej filtr antyspamowy.

Zanim wskażę która skrzynka spełnia wszystkie te kryteria warto dodać że skrzynka pocztowa jaką wybieramy ma bardzo istotne znaczenie. To jaką wybierzemy często staje się naszą drogą kontaktową zarówno z znajomymi jak i instytucjami dlatego jej nazwa oraz opcjonalność powinny być na dużym poziomie.

Jaka skrzynka pocztowa jest najlepsza – odpowiedź jest bardzo prosta a mianowicie z Google o nazwie Gmail lub poczty Yahoo. Skrzynki Gmail są nie tylko powierzchnią pojemności ciągle przybywającą – dosłownie z dnia na dzień rośnie ich powierzchnia.

Są to także skrzynki które absolutnie nie otrzymują wiadomości spamowych. Filtr nałożony raz na ewentualną wiadomość spam zostanie zapisany do tej skrzynki na zawsze aż go nie usuniemy. Są to skrzynki mocno rozbudowane opcjonalnie – wszelkie filtry, przekazy, kierowania i etykiety.

Gmail należący do Google ma jeszcze jedną wielką zaletę – są te skrzynki w marę bezpieczne. Mają zabezpieczenia tokem logowania. Po z tym skrzynki działają bardzo szubko i pozwalają obsługiwać kilkanaście kont pocztowych jednocześnie przez tą jedną skrzynkę.

Gmail i Yahoo jest najlepszym miejscem na założenie własnej poczty internetowej. Łatwo go skonfigurować z programami pocztowymi. Opcje są bardzo przejrzyste tak jak i całe menu skrzynki pocztowej. Wszystko jest w języku polskim.

Skrzynki te są całkowicie darmowe. Warto posiadać właśnie taką pocztę która ułatwi nam odbiór naszych wiadomości nawet na telefon – ale o tym warto przeczytać w opcjach danej skrzynki pocztowej. Warto na ten temat przeczytać więcej. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.