Jak zrobić trójwymiarową gwiazdę śnieżynkę z papieru

Papierowa gwiazdaJak zrobić śnieżynkę z papieru aby miała ona wygląd przestrzenny czyli tak zwany 3D. Do wykonania potrzebne będą dwie kartki papieru, mogą być o różnych kolorach.

Przybory potrzebne do wykonania całości to oczywiście nożyczki oraz klej do papieru lub drewna. Wykonanie zajmuje bardzo mało czasu a efekt wizualny śnieżynki jaka jest trójwymiarowa będzie na pewno dobrą nagrodą za poświęconą pracę.

Tego typu dekoracja idealnie nadaje się do przystrojenia domu nie tylko w pokoju dziecięcym. Warto wziąć pod uwagę powieszenie takich śnieżynek przykładowo na suficie pod żyrandolem, na firankach lub bezpośrednio na oknie.

Jeśli wykonamy mniejsze śnieżynki tego typu można także umieścić je na choince lub stoikach. W poradniku filmowym jest przedstawione jak wykonać taką piękną dekorację od podstaw – jest to faktycznie bardzo proste a efekty wizualne są przepiękne.

Warto dodać że można również popuścić własne wodze fantazji i spróbować samemu nadać jej innego kształtu po przez inny typ zaginania papieru oraz jego mocowania. Na pewno można jeszcze wykonać wiele bardzo ładnych i niespotykanych wzorów na tej podstawie. Zapraszamy do zobaczenia filmu i napisania jak wyszło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.