Jak wybrać odpowiedni rozmiar sukienki?

CiuchyWyzwaniem jest wybór odpowiedniego rozmiaru? Zastanawiasz się, dlaczego tak ważny jest prawidłowo dobrany rozmiar kreacji? Jeżeli te pytania wyjątkowo Cię nurtują, to poniższy poradnik został skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Dlaczego rozmiar sukienki jest taki ważny?
Sukienka rozmiar 40 nie będzie na Ciebie dobra, jeżeli nosisz przeważnie sukienki rozmiar 44. Prawidłowo dobrany rozmiar ogromnie wpływa na komfort noszenia. Sukienka, gdy jest zbyt ciasna, to opina całe ciało. Nie dość, że nie prezentuje się wówczas zbyt estetycznie, to w dodatku krępuje ruchy.

Przesada w drugą stronę też nie jest dobra. Gdy przeważnie masz sukienki rozmiar 48, a nagle chcesz ubrać sukienki rozmiar 60, to prawdopodobnie utopisz się w takiej kreacji lub będzie ona na Tobie wyglądała jak worek.

Rozmiar rozmiarowi nierówny
Pamiętaj jednak o tym, aby nie kupować w ciemno sukienki, określając wyłącznie jej rozmiar. Producenci mają różne kanony jeżeli chodzi o rozmiary. U jednego producenta sukienki rozmiar 52 mogą odpowiadać rozmiarowi mniejszemu i odwrotnie. Nosisz na co dzień sukienki rozmiar 56? Zmierz jej długość, obwód w pasie, szerokość w biuście – mając takie informacje, będziesz mogła porównać, czy wymarzona sukienka, którą znalazłaś w sklepie internetowym, będzie na Ciebie pasować.

Zakupy internetowe – dlaczego to dobry pomysł?
Wbrew pozorom, sklepów oferujących odzież plus size nie jest tak dużo. Problem z dostępem do większych rozmiarów mają zwłaszcza panie mieszkające na prowincji. Jeżeli chcesz od ręki dostać sukienkę w interesującym Cię rozmiarze, to skorzystaj z oferty sklepu internetowego. Sukienki w modnych kolorach znajdziesz między innymi na https://tono.sklep.pl/.

Dostępne są tam także modne tuniki, które idealnie sprawdzą się na jesień. Duży rozmiar, to modny rozmiar! Zamiast marnować czas na chodzenie po sklepach, które celują wyłącznie w małe rozmiary ubrań postaw na pewniaka i zrób zakupy przez sieć. Różnorodność oferty z pewnością Cię zaskoczy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.