Jak poznać że komuś się podobamy

Znak podobaniaPoznanie faktu że dla kogoś znaczymy więcej od pozostałych jest bardzo miłym doznaniem. Czasami kobiety jak i mężczyźni wysyłają sygnały które trzeba tylko prawidłowo odczytać. Odczytywanie takich sygnałów wymaga naszej wiedzy.

Jakie są oznaki podobania się komuś – aby odróżnić takie znaki trzeba być dobrym obserwatorem. Często osoba której się spodobaliśmy wysyła bardzo silne sygnały, które tylko trzeba odpowiednio odebrać.  W przypadku mężczyzn wysyłane sygnały są bardzo proste.

Mężczyźni wysyłają sygnały bardzo bezpośrednie i nie są one zakodowane. Przykładem okazania przez faceta że podoba mu się dana osoba jest uśmiechanie się do niej, błyszczące oczy czy długie przeciągłe spojrzenia. Czasami oznaki zmieszania lub lekkiego zdenerwowania w stresie. Dzieje się tak bo facet chce wypaść jak najlepiej, a boi się postąpić niewłaściwie.

Także mężczyźni dają oznaki bezpośrednie czyli próby częstego przebywania z osobą, bardzo często jest to popisywanie się. Także popularne jest pokazywanie jakim się jest klawym gościem czy nawet okazywanie większej pomocy niż pozostałym kobietą tej upodobanej. Na same komplementy nie ma co zwracać uwagi, pamiętajmy liczą się czyny a nie słowa.

Jakie oznaki wysyła kobieta gdy ktoś się jej podoba – tutaj sprawa jest bardzo skomplikowana. Kobiety to z natury kombinatorki które oddają się bardziej stronie przekazu złożonego. Kobieta nigdy nie daje bezpośrednio do zrozumienia że się ktoś jej podoba.

Zawsze oznaki te są ukryte za szeregiem tajemnych znaków i gestów. Kobiety uważają że ich znaki są czytelne i zrozumiałe, choć praktycznie żaden facet nie jest pewny co dany znak oznacza.

Z znaków bezpośrednich bardziej wynikających z psychofizyki niż jej świadomych gestów można wyróżnić kilka. Na przykład patrzenie się na dana osobę i szybkie odwracanie wzroku gdy ona spojrzy na nią. Tak samo błyszczące i wilgotne oczy. Oznaki zmieszania i często brak pomysłu na rozmowę, milczenie i czekanie na podjecie tematu przez faceta.

To jak sprawnie czytać takie znaki jest kwestią wprawy i spostrzegawczości. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.