Jak pokazać że ktoś się nam podoba

Znak podoba sięWyraźne pokazanie że dana osoba bardzo nam się podoba jest ważne, jeśli chcemy aby coś mogło mieć szansę zaiskrzyć. Istnieje bardzo wiele sposobów na okazanie zainteresowania danej osobie, tak aby ona o tym wiedziała. Warto jednak wiedzieć że okazanie tego że ktoś nam się podoba musi być taktowne.

Nigdy nie robimy tego na siłę ani nachalnie.

Jak dać do zrozumienia, że ktoś się nam podoba – zacznijmy od rzeczy najprostszych i najbardziej wymownych. Będzie to zawsze uśmiech czy większa życzliwość dla tej osoby. Także większa chęć spędzania czasu z tą osobą niż z pozostałymi, oraz bardzo ważne interesowanie się sprawami tej osoby. Pamiętajmy że miłe gesty są bardzo wymowne, lepiej pokazać że ktoś się nam podoba niż tylko o tym rozmawiać.

Także można tą osobę gdzieś zaprosić na jakiś wspólny wypad. Bardzo dobry pomysł to kino, do lodziarni, teatru a może na jakieś inne wydarzenie kulturalne. Pamiętajmy, że w tym aby pokazać jakiejś osobie że się podoba musimy być sobą.

Nigdy nie należy udawać kogoś zupełnie innego niż się czujemy i jesteśmy. W końcu zależy nam na tej osobie a nie naszej wymyślonej postaci o danym charakterze.

Można także robić to bardzo wymownie na przykład za pomocą gestów. Przykładem czegoś takiego jest zaproszenie podobającej się osoby na walentynki. Bardzo pomocne będzie podarowanie jej jakiegoś drobnego prezentu z okazji tego dnia. Ale pamiętajmy walentynki są raz w roku i często nie warto czekać aż tak długo.

Jeżeli mamy zamiar okazać jakieś osobie uczucia pamiętajmy – ludzie to nie zabawki. Musimy być pewni że tak czujemy naprawdę, a nie jest to tylko zauroczenie.

Same spędzanie czasu i okazywanie zainteresowania tą drugą osobą jest bardzo ważne. Dzięki temu dajemy jednoznacznie do zrozumienia że na tej osobie nam zależy. Pamiętajmy też że często najlepszym wyjściem jest po prostu powiedzenie tej osobie o tym, że nam się podoba.

Inaczej mogą być problemy z zrozumieniem swoich znaków i intencji. Gdy powiemy wyrazicie co mamy na myśli, na pewno będzie to najkrótsza i najbardziej oczywista droga. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.