Gdzie zaprosić dziewczynę na randkę

Randka miejsceWybranie miejsca na randkę z dziewczyną nowo poznaną jak i tą z którą już jesteśmy dłuższy czas jest ważne w budowie relacji. Przykładowych miejsc do wyboru jest bardzo wiele i każde z nich ma swoje inne zalety i wady. Od wybrania dobrego miejsce na randkę zależy często czy będzie to udane spotkanie.

Gdzie zaprosić dziewczynę na randkę – na początku warto napisać że nie ma to znaczenia czy chodzi o nowo poznaną dziewczynę czy tą z którą już się jest w związku. Nawet małżeństwo po ślubie może a nawet powinno nadal mieć własne randki które są odnowieniem ich relacji i związku.

Wybranie dobrego miejsca na randkę to trudne zdanie, wszystko zależy od tego w jaki sposób chcemy spędzić czas z dziewczyną.

Wybranie na randkę kina jest chyba najbardziej typowe – ma to zalety oczywiste, nie trzeba wiele rozmawiać w trakcie a po jest o czym bo o tym co się oglądało. Wada jest taka że przez całą randkę mało ma się kontaktu z dziewczyną. Jest to jednak dobre miejsce zarówno na pierwszą randkę jak i dla pary.

Inne ciekawe miejsce ale nadal typowe to restauracja – miejsce gdzie mamy cały czas kontakt z dziewczyną i gdzie można swobodnie rozmawiać. Wadą jest to że trzeba właśnie rozmawiać a w pierwszych kontaktach często nie jest do końca wiadomo o czym.

Jeśli ktoś nie czuje się dobrze w formie rozmówcy na pierwszych spotkaniach warto to miejsce jakoś zmodyfikować – tutaj pojawia się piknik – wychodzi lepiej gdyż można rozmawiać swobodnie o tym co nas otacza a nie o relacjach między dziewczyną a sobą.

Typowe miejsca są najczęściej wybierane. Liczy się jednak nie bezpieczne rozwiązanie ale pomysłowość a często i oryginalność Typowe miejsca są bezpieczne i powinny być wybierane na pierwszych randkach nowo poznanych osób.

Gdy zna się już lepiej, można wybierać bardziej śmiałe pomysły – może wspólna wycieczka rowerowa nad jezioro z piknikiem, a może wyjazd nad morze choć na jeden dzień bez względu na pogodę i porę roku.

Można też zrobić coś ciekawego w domu, przygotować wszystko na gościa. Bardzo dobrą formą są randki rekreacyjne – przykładowo wspólna jazda rowerem, wspólna gra w badmintona a może wspólne ognisko. To gdzie pójdziemy na randkę i jak ją spędzimy jest ważne, także to aby robić rożne opcje a nie ciągle to samo.

O tym gdzie jeszcze iść na randkę i jak się do tego przygotować warto przeczytać więcej. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.