Garnitury ślubne – modele, które świetnie współgrają z jesienną aurą

Dobre wdzianieDzień ślubu jest dniem wyjątkowym i niepowtarzalnym. To przypieczętowanie uczucia dwojga ludzi, którzy wspólnie chcą iść przez życie. A skoro to tak ważna okazja, nie można wystąpić w pierwszym lepszym garniturze! Na jakich modelach się skoncentrować?

Prawdą jest, że podczas ślubu oczy koncentrują się przede wszystkim na Pannie Młodej i jej sukni. Niezależnie od tego, czy skromna i prosta, czy bardzo zdobiona, będzie przyciągać spojrzenia. Ale ślub to nie tylko dzień Panny Młodej. Pan Młody powinien równie starannie zadbać o swoją garderobę i to najlepiej ze sporym wyprzedzeniem. Garniturów w sklepach jest mnóstwo i nie każdy będzie odpowiednią propozycją, by włożyć go w dniu swojego ślubu.

Ponadczasowa klasyka, która zawsze się sprawdzi

Stare porzekadło mówi, że Pan Młody nie może zobaczyć sukni Panny Młodej przed ślubem, bo przyniesie to pecha w pożyciu małżeńskim. Mimo to musimy naszą wybrankę podpytać, albo zabrać ją na zakupy związane z naszą garderobą. Garnitur i dodatki muszą pasować stylistycznie do tego, w czym wystąpi Panna Młoda. Jeżeli będziemy mieć jakiekolwiek wątpliwości co do idealnego typu garnituru, postawmy na klasykę.

Ona sprawdzi się zawsze.
Najbardziej uniwersalny będzie frak angielski. Goście wystąpią najpewniej w zwykłych garniturach, więc mamy okazję się wyróżnić. Jak nie frak, to podobnie jak goście możemy sięgnąć po klasyczny garnitur. Większość z modeli tego typu sprawdzi się nie tylko na ślubie, ale i w trakcie innych ważnych okazji. Wystarczy, że wymienimy dodatki. Najlepszy i najbardziej elegancki będzie garnitur trzyczęściowy, czyli z kamizelką. Możemy pokusić się też o czarny smoking, ale zachowajmy ostrożność. To strój wieczorowy, więc będzie dobry, tylko pod warunkiem, że uroczystość odbywa się wieczorem i w nocy.

Garnitury ślubne świetnie wpisujące się w jesienną aurę

Część Panów chce iść o krok dalej, aniżeli klasyka. Chcą podążać za trendami, pokazać swoją osobowość i dodać stylizacji szczypty ekstrawagancji. Jeżeli zaliczamy się do tej grupy, zanim zdecydujemy się na konkretny model, zastanówmy się nad porą roku. W zależności od aury i miesiąca modne są inne materiały i wzory. Zakładając, że nasz ślub ma być jesienią, szczególnie atrakcyjną propozycją będą garnitury ślubne… w kratę! Krata jest modna każdej jesieni, jest ponadczasowa, a przy tym bardzo oryginalna, jeśli chodzi o strój ślubny.

Nowe trendy w ubiorze Pana Młodego

Gustowna krata to tylko jeden z przykładów modniejszych deseni. Znajdziemy go w wielu wariantach kolorystycznych. Coraz więcej Panów Młodych decyduje się na garnitury w nieszablonowych kolorach. Z modnych i uniwersalnych kolorów można wymienić odcienie niebieskiego, granatu, szarego, czy grafitu. A tuż obok nich mogą pojawić się takie kolory jak bordowy, albo butelkowa zieleń. Ciekawy efekt można uzyskać, jeśli postawimy na dwa kolory. Na przykład kamizelka i spodnie w czarno-białą drobną kratkę i do tego gładka granatowa marynarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.