Wyprzedaże Wojskowe w Szczecinie – tanio mienie wojskowe

INFOMIASTO FORUM ROZMÓW Wyprzedaże Wojskowe w Szczecinie – tanio mienie wojskowe

• This topic has 12 odpowiedzi, 1 odpowiedź, and was last updated by Prasov.
  • Autor
    Wpisy
  • InfoMiasto

W Szczecinie od lat istnieje punkt wyprzedaży mienia wojskowego – działa on przez cały czas. Można tam nabyć wszelkie wyposażenie wojskowe które zostały wycofane z użytku na skład jakich wchodzą miedzy innymi mundury, buty, namioty, kaski, hełmy, czapki, plecaki, menażki, zasobniki, namioty, peleryny, kurtki, berety, pasy, etc. – ogólnie wszelkie mienie wojskowe jakich jednostki chcą się pozbyć bo już nie jest one zgodne z obecnymi wymogami.

Mienie to jest bardzo często zupełnie nie używane – mieszane używane i nie używane. Rzeczy te można nabyć znacznie taniej niż w sklepach z tego powodu, że zgodnie z ustawą muszą je sprzedawać w cenie w jakiej wojsko samo je nabyło, bez zysku dla siebie. Do cen doliczany jest podatek VAT wysokości 23% od kwoty nabycia dowolnej rzeczy.

Wyprzedaż mienia wojskowego w Szczecinie to adres OR AMW w Szczecinie ul. Potulicka 2 – wejście na teren jednostki.

Dni pracy:
    Wtorek 12.00 – 17.30 | Środa 9.00 – 15.00 | Czwartek 12.00 – 17.30

Mienie aktualne w ofercie zawsze jest widoczne na tej stronie:

https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/sprzedaz-bezprzetargowa/54 – Bez przetargu wyposażenie do kupienia od razu w tej cenie.

https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/przetargi-1/ – Przetarg mienia – samochody, przyczepy, narzędzia złożone itd.

Są tutaj zamieszczane zdjęcia oraz ceny i podstawowy opis rzeczy a także ilość dostępnych sztuk.

Zdecydowanie warto się tam udać, jeśli chce się nabyć kilka rzeczy uposażenia wojskowego w niskiej cenie. Punkt ten działa już od wielu lat w Szczecinie. Warto wspomnieć że sklep online mienia wojskowego ma znacznie większe ceny (nawet dwukrotnie) dlatego warto korzystać z takich punktów lokalnych. Co jakiś czas są nowe rzeczy w ofercie. Nie pozostaje nic innego jak skorzystać z tych możliwości. Co sami o tym sądzicie?

Mienie Wojskowe Szczecin

Dami

W zeszłym roku kupiłem tam cały kompletny mundur za około 90 zł. W sklepie chcieli 500 zł za to samo. Potem jeszcze nabyłem bidon wojskowy, pelerynę przeciwdeszczową, maszynkę do strzyżenia włosów, osełkę do noży, nici wojskowe bardzo silne, omasztowanie namiotu. Za wszystko dałem jakieś grosze.

Marcin Hayko

Swego czasu dostałem tam zasobnik – taka teczka na wyposażenie wojskowe. Mam ją do dzisiaj i używam jak sakwy rowerowej. Ma paski i mocowania od razu pasuje do zamocowania na bagażniku roweru z boku. Cena takiej sakwy to chyba było 6 zł (to nazywa się zasobnik lub torba na wyposażenie).

Vox

Tam co jakiś czas zaglądałem kilka lat temu, teraz już mam wszystko co bym chciał. Choć jeszcze myślę o butach wojskowych a tam w stanie jak nowe super skórzane i wysoko wiązane. Cena 90 zł to kilka razy taniej niż w sklepie. Nie wiem czy na zapas nie wziąć drugiej pary jak obecne się zniszczą choć mam je już ponad 3 lata. Dobrze jak się tam idzie wiedzieć co chce się wybrać z góry bo to nie jest jak sklep z półkami gdzie się maca i ogląda.

Kriss

Ja kupiłem tam sobie maskę gazową z rurą, taka co wygląda jak słoń. Hełm stalowy i jakiś inne drobiazgi. Orzełek stalowy no i super rękawiczki na zimę. Rękawiczki mega ciepłe za 4 zł jakie w sklepie pewnie z 30+ by kosztowały. Rękawiczki całkowicie nowe.

Anna Rabska

Dla męża kupiłam mundur, buty, czapkę za całość w stanie idealnym dałem około 150 zł. W sklepie bym musiała dać około 1000 zł. Jedna wada to brak przymierzalni jako takiej trzeba znać rozmiary i liczyć na dobry dzień faceta co tam sprzedaje bo jest specyficzny.

Drag30

Nawet nie wiedziałem że takie coś jest w tym mieście, nie chwalili się tym nigdy. A już dawno bym się obkupił w jakieś rzeczy. Dzięki za dodanie tematu, na pewno się wybiorę tam na dniach i coś sobie wybiorę. Widać oferta jest dość bogata ponad na tą chwilę 170 różnych przedmiotów.

Raf

SZOK szkoda że nie wiedziałem wcześniej o takim miejscu. Dobrze że teraz o tym ktoś powiadamia. Pojechałem od razu jak przeczytałem tutaj na forum, kupiłem gumiaki nowe za 8 zł oraz trampki do szkoły za uwaga 4 zł – wszystko nowe a przynajmniej wyglądające jak nowe. Zawsze będę obserwował ich stronę co tam mają w ofercie. Sporo rzeczy na półkach, można przejrzeć pobierzecie ale najlepiej wiedzieć z góry co chce się kupić.

Bierkowski

U la la a to w przetargach też jest całkiem ciekawe. Za tysiaka kilkadziesiąt sprzętów czy nawet samochód. Bardzo fajne te oferty wojskowe. Dodałem sobie Waszą stronę do obserwowanych aby zawsze zaglądać sobie czy coś nie pojawi się nowego. Jutro podejdę zobaczę czy będzie coś z listy co mi się spodobało. Z chęcią kupie mundur oraz buty i kilka innych drobiazgów.

A. Zygot

Wyprzedaże mienia wojskowego z tego co widzę nie tylko są stałe w szczecinie ale i też innych miastach jak poznań czy wałcz. Fajne takie miejsca. Nie wiedziałem wcześniej że takie miejsce jest w Szczecinie. Super że można kupić tanio sprzęty wojskowe z pierwszej ręki bez pośredników. A w sklepach z militariami kosztuje to krocie, a sami na pewno też z tych wyprzedaży biorą ten sprzęt.

Garcyn

Super sprawa, w tygodniu wybiorę się na te wyprzedaże wojskowe zobaczyć co tam jest ciekawego. Także nie wiedziałem o nich wcześniej a tutaj proszę taki punkt jest od lat. W ofercie widzę że jest bardzo dużo ciekawego sprzętu. Super że w Szczecinie jest takie miejsce i nie trzeba jechać do innego miasta oraz że w miarę w centrum a nie jakimś zadupiu.

Na pewno wezmę buty, mundur, kominiarki, rękawice i berety.

Paweł Sadyba

ja o nich wiedziałem, teraz widzę nie mają już na wyprzedaży plecaków wojskowych ale w tamtym roku kupiłem sobie dwa. Jakość super praktycznie nówki dwa rodzaje dużych i bardzo silnych plecaków w moro. Nabyłem też pelerynę przeciwdeszczową i omasztowanie do niej. Mam też manierkę z tych wyprzedaży, ale ona akurat była używana oraz szczotki do czyszczenia butów za wszystko dałem jakieś grosze. Warto tam co jakiś czas sprawdzać oferty.

Prasov

Nie jestem pewny ale wydaje mi się, że po tym jak napisaliście oni podnieśli ceny. Od dawna tam co jakiś czas zachodzę i teraz to co zawsze było w jakiś stałej cenie teraz jest parę złoty droższe. To z tą ustawą że nie mogą sprzedawać czegoś drożej niż kupili może obchodzą bokiem lub oszukują. Bo na pewno ceny podnieśli tego co od lat było w jednakowej teraz nagle z dnia na dzień kosztują więcej po tym artykule. Co widać pod tymi linkami co daliście. Za dużo osób pewnie od was tam wpadło, jak słyszałem pracownika że takiego tłumy jak po tym opublikowaniu przez was nie było tam nigdy wcześniej.

Odpowiedz na: Wyprzedaże Wojskowe w Szczecinie – tanio mienie wojskowe
Twoje dane: