Wynajęcie sali lub miejsca do gry w tenisa stołowego – centrum Szczecina

FORUM FORUM SZCZECIN I STARGARD Wynajęcie sali lub miejsca do gry w tenisa stołowego – centrum Szczecina

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Tams .

 • Autor
  Wpisy

 • infomiasto.eu

  Witam, szukam sali sportowej lub dowolnego innego miejsca do wynajęcie do gry w tenisa stołowego. Było by świetnie gdyby było możliwie blisko centrum Szczecina. Sala może być szkolna, prywatna, może być to magazyn, jakiś budynek gospodarczy itp – byle dało się tam grać w znośnych warunkach w tenisa stołowego.

  Super jeśli miejsce by miało własne stoły do gry w tenisa stołowego. Jeśli nie ma to mogę wprowadzić tam własne. Miejsce może być na minimum jeden stół do gry.  Minimalne wymiary pomieszczenia 6×4 m przy 1 stole. Na dwa stoły może być przykładowo 6×8 m i tak dalej. Może być to w dowolnej konfiguracji czyli także 12×4 itp.

  Jeśli by była to dobra lokalizacja i cena to planowo by korzystało się z niego cyklicznie co tydzień lub kilka razy w tygodniu. Osób chętnych do stałej gry i treningów w tenisa stołowego w Szczecinie nie brakuje – brakuje tylko jakiegokolwiek do tego miejsca. 

  Jeśli ktoś ma takie miejsce zapraszam do kontaktu na facebook lub tutaj na kontakt strony.

  Sale tenis stołowy Szczecin


  Dorota

  prosze podjechac lub zadzwonic na Jana Bosko 1 szkola salezjanska wynajmuja sale gimnastyczna maja stoly odbywaja sie czasami zawody


  Tams

  Można się zapytać w Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej ulica Małopolska 22 w Szczecinie. Mają tam mała salę do gry specjalnie w tenisa stołowego.

Odpowiedz na: Wynajęcie sali lub miejsca do gry w tenisa stołowego – centrum Szczecina
Twoje dane: