Wybory do Parlamentu Europejskiego – na kogo warto głosować

INFOMIASTO ROZMOWY Wybory do Parlamentu Europejskiego – na kogo warto głosować

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Gość .

• Autor
    Wpisy

• infomiasto.eu

Już niebawem Wybory do Parlamentu Europejskiego. I tutaj rodzi się jak zawsze pytanie, na kogo warto zagłosować a na kogo wręcz przeciwnie. Podzielcie się swoim zdaniem w tej sprawie.

W dowolnych mediach manipulują poparciem i faktami oraz tym, co reprezentują dane osoby i stronnictwa. Wyraźcie swoje prawdziwe zdanie w tej sprawie – na kogo warto oddać głos a na kogo absolutnie nie.

Może ktoś dzięki temu się zastanowi i znajdzie godnego kandydata lub ustrzeże się przed oddaniem złego głosu.

Wypowiedzi są anonimowe

Gość

Myślę, że najgorsze na co można głosować to wszelkie PO (koalicja europejska), PO, PIS, SLD,PSL, Zieloni, Lewica, Nowoczesna i tego typu lewicowe ustrojstwa antypolskie. To nie są osoby jakie moim zdaniem reprezentowały kiedykolwiek interesy obywateli kraju ale tylko robi własne interesy i często (lub z reguły) sprzeczne z interesem narodu.

Tutaj Kukiza lub Konfederacja wydaje się rozsądna bo ci zawsze reprezentują polskiego obywatela. Problem w tym jak zawsze nigdy za bardzo razem, zawsze rozbicie na dwa ugrupowania i przez to ciężko o zmiany.

Gość

Moim zdaniem niestety Korwin to bezpieczni obecnego układu, jaki nigdy nie zdobędzie władzy mimo sporej ilości sensownych idei. Oczywiście ugrupowania typu PIS, PO i wszelkie tego typu nawet nie biorę po uwagę – oni tylko mamią ludzi starszych i chyba tych jacy nie potrafią samodzielnie myśleć.

Zresztą nie wiem czy osoba jaka tam będzie w PE ma jakieś znaczenie. W sensie mi się wydaje że UE warto by opuścić albo choć nie brać jej dyrektyw za bardzo mocno, olewać jak robią to Niemcy co im się podoba bo to oni przecież rządzą całą UE.

Gość

Nie idę na wybory, nie widzę sensu, myślę że wybory od lat są fałszowane w tym kraju w takich skalach, że to przestaje mieć znaczenie na co ludzi głosują. Może to się zmieni jak sami zaczną myśleć a nie za nich telewizor czy radio.

Zagłosuję na jakiegoś A a wjedzie za nim nagle b,c,d na jakich nikt nie głosował ale będzie z jednego koryta.

Odpowiedz na: Wybory do Parlamentu Europejskiego – na kogo warto głosować
Twoje dane: