Kiedy nowe dostawy do lumpeksów w Szczecinie

INFOMIASTO FORUM ROZMÓW Kiedy nowe dostawy do lumpeksów w Szczecinie

• This topic is empty.
  • Autor
    Wpisy
  • KamilaS

Witajcie, chciała bym aby ten temat był pomocny dla wszystkich. Na pewno wiele osób zastanawia się kiedy są nowe dostawy ciuchów i innych rzeczy do lokalnych szczecińskich lumpeksów.

Każda z nas chce kupić coś w jak najlepszym stanie i w jak najlepszej cenie. Dni dostawy do ciucharni to dzień łowów dla wielu z nas. Podzielcie się tym jak wiecie w jakim miejscu są takie dni dostaw, od siebie napiszę tyle co wiem i jestem pewna.

Odzież używana lumpeks AVANTI – ul. Aleja Papieża Jana Pawła II 50 – tutaj dostawy są zawsze w soboty i cena wynosi 45 zł za kilogram. Najtaniej jest natomiast w środy i wynosi ona 15 zł za kilogram.

Lumpeks na Stefana Wyszyńskiego to numer 7 czy coś takiego – duża ciuchrania. Dostawy ma w Czwartki a dzień kiedy jest najtaniej to środa. Niestety nie pamiętam cen jakie są w jakie dni.

Wstępnie chodzę do tych dwóch, ale dzielcie się tym co wiecie, to będzie dla nas pomocne aby zawsze było gdzie zerknąć na takie informacje.

Anna Stępka

Dołączam się do tematu, kiedy są dostawy do lumpeksów w Szczecinie, także i mi by się przydało aby tutaj była baza. Zawsze jak by się zapomniało można by zajrzeć i już by było wiadomo kiedy iść.

Ten duży lumpeks na ul. Struga 9 – ma tanio przez cały tydzień. Ale nie wiem w jakie dni dostawy. W każdym razie jest to miejsce gdzie zwożą nie sprzedane rzeczy z innych lumpów i sprzedają tutaj znacznie taniej. Czasami choć rzadko można coś tam znaleźć.

Kinga

Ten na Wyszyńskiego najtaniej ma w wtorki 15 zł a najdrożej jest w środy 69 zł za kilogram. Tutaj raczej w pierwsze dni mało kiedy opłaca się chodzić, to mały sklep i nie ma dożo do wyboru. Cena też przestanie wysoka jak na dni dostawy.  Niestety mało jest w sprzedaży torebek i obuwia. Sama wolę wybierać się na takie zakupy także do Stargardu bo tam są znacznie większe ciucharnie.

Ul-a

Sama bardzo często jeździłam do Stargardu na tego typu zakupy. Mieszkam w dąbiu to nie było tak daleko. W szczecinie nie ma co szukać w lumpeksach jak znacznie większy wybór jest w tamtym mniejszym mieście. Teraz nie wiadomo kiedy będzie można znowu tam pojechać na spokojnie poszukać nowych ubrań.

Odpowiedz na: Kiedy nowe dostawy do lumpeksów w Szczecinie
Twoje dane: