Gdzie w Szczecinie można grać i trenować Tenisa Stołowego

INFOMIASTO ROZMOWY Gdzie w Szczecinie można grać i trenować Tenisa Stołowego

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Denio27 .

 • Autor
  Wpisy

 • infomiasto.eu

  Witajcie, w temacie kilka miejsc gdzie można pograć w tenisa stołowego w Szczecinie. Chodzi tutaj o grę, gdzie pojawiają się osoby systematycznie i gra toczy się na dobrym poziomie.

  1. Osoby jakie lubią grać w tenisa stołowego mogą się zgadywać na takie gry i treningi na grupie Aktywni Szczecin na Facebook https://www.facebook.com/groups/278633689625933/ Pisze się kto ma chęć grać, kiedy i gdzie i kto ma chęć to przychodzi i się gra. Już miało to miejsce wiele razy.

  2. W Salos Szczecin tutaj mogą trenować dzieci do 18 roku życia. Posiadają swoją stronę www – https://salos.szczecin.pl/menu/254-treningi

  3. UKS 13 Szczecin gra w Poniedziałki i być może także inne dni w godz. 19.00 – 21.00 na prawobrzeżu (czasami także lewobrzeże). Gra otwarta dla wszystkich w tym oczywiście dorosłych i dzieci. http://wielgowo.pl/?page_id=79 . Składka miesięczna za gry około 40 zł.

  4. Na ul. Małopolskiej są 2 grupy. Organizują turnieje jak i treningi. Poziom gry wysoki (między 2 a 5 ligą). Składka miesięczna klubowa około 150 zł z czego gry są 5 razy w tygodniu po parę godzin a więc bardzo dobra opcja. Jest to klub tenisowy Top Spin – gra dla każdego z nastawieniem na osoby pełnoletnie. http://www.top-spin.pl/

  5. Turniej amatorów na ul. Felczaka w każdą niedzielę o godz. 10.00, mają stronę na facebooku – ‚ Amatorskie turnieje tenisa stołowego w Szczecinie ‚ , organizator Łukasz tel. 691-962-098. Cena wejścia 15 zł. Poziom gry mieszany (między 4 a 5 ligą i amatorami). https://www.facebook.com/Amatorskie-turnieje-tenisa-sto%C5%82owego-w-Szczecinie-202612760165866/

  6. Turniej amatorów na os. Zawadzkiego, plac św. Ottona 1A w każdą niedzielę: organizator Janusz – składka 15 zł za wejście.

  7. Szkoła na ulicy Chobolańska 20 – gry dla dorosłych. Gry 3 razy w tygodniu – godziny Wtorek 18 / Środa 19 i Piątek 20. Gra poziomu amatorskiego + ale nie od zera (taka 5 liga). Składka w zależności od ilości osób.

  Oraz oczywiście stoły na dworze jakie znajdują się w różnych częściach miasta. Szczególnie na orlikach centrach osiedlowych http://orliki.szczecin.pl/ ale nie tylko – lokalizacji jest dużo. Problem może być tylko ich z reguły złe wykonanie – chodzi o brak osłon przeciwwietrznych oraz otoczenia stołów. W ładną bezwietrzna pogodę nadają się na gry i treningi.

  Można także szukać stołów do gry w tenisa stołowego w klubach fitness – niektóre je posiadają – ceny ich są jednak tak wysokie, że jest to absolutnie nieopłacalne. Raczej to jest najsłabsza opcja pod każdym względem z tego powodu.

  Jeśli ktoś zna inne miejsca, jakie można dodać to dajcie znać.

  Jeśli ktoś poważnie myśli o tenisie stołowym to polecam kluby tenisa stołowego:

  1. Top Spin w Szczecinie (około 150 zł składka miesięczna – gry 5x w tygodniu) Sekcja dorosłych: http://www.top-spin.pl

  2. Champion Police sekcja dla dorosłych (składka 20 zł miesięcznie – gry 3 razy w tygodniu) Sekcja dorosłych: http://championpolice.pl/

  3. ATS Stargard sekcja dla dorosłych (składka 30 zł miesięcznie – gry 3-4 razy w tygodniu) Sekcja dorosłych: http://www.atsstargard.hekko.pl/archiwum.html


  Adam

  Super podsumowanie. Dodam sobie do zakładek aby nie zgubić tematu. Dzięki ogromne za ten wpis.


  Denio27

  Nawet nie wiedziałem, że jest tyle miejsc do gry w tenisa stołowego w Szczecinie. Szukałem takich informacji jakiś czas temu. Super że to ktoś podsumował.

Odpowiedz na: Gdzie w Szczecinie można grać i trenować Tenisa Stołowego
Twoje dane: