Gdzie w Szczecinie można grać i trenować Tenisa Stołowego

FORUM FORUM SZCZECIN I STARGARD Gdzie w Szczecinie można grać i trenować Tenisa Stołowego

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Tomasz .

 • Autor
  Wpisy

 • infomiasto.eu

  Witajcie, w temacie kilka miejsc gdzie można pograć w tenisa stołowego w Szczecinie. Chodzi tutaj o grę, gdzie pojawiają się osoby systematycznie i gra toczy się na dobrym poziomie.

  1. Osoby jakie lubią grać w tenisa stołowego mogą się zgadywać na takie gry i treningi na grupie Aktywni Szczecin na Facebook https://www.facebook.com/groups/278633689625933/ Pisze się kto ma chęć grać, kiedy i gdzie i kto ma chęć to przychodzi i się gra. Już miało to miejsce wiele razy.

  2. W Salos Szczecin tutaj mogą trenować dzieci do 18 roku życia. Posiadają swoją stronę www – https://salos.szczecin.pl/menu/254-treningi

  3. UKS 13 Szczecin gra w Poniedziałki i być może także inne dni w godz. 19.00 – 21.00 na prawobrzeżu (czasami także lewobrzeże). Gra otwarta dla wszystkich w tym oczywiście dorosłych i dzieci. http://wielgowo.pl/?page_id=79 . Składka miesięczna za gry około 40 zł.

  4. Na ul. Małopolskiej są 2 grupy. Organizują turnieje jak i treningi. Poziom gry wysoki (między 2 a 5 ligą). Składka miesięczna klubowa około 150 zł z czego gry są 5 razy w tygodniu po parę godzin a więc bardzo dobra opcja. Jest to klub tenisowy Top Spin – gra dla każdego z nastawieniem na osoby pełnoletnie. http://www.top-spin.pl/

  5. Turniej amatorów na ul. Felczaka w każdą niedzielę o godz. 10.00, mają stronę na facebooku – ‚ Amatorskie turnieje tenisa stołowego w Szczecinie ‚ , organizator Łukasz tel. 691-962-098. Cena wejścia 15 zł. Poziom gry mieszany (między 4 a 5 ligą i amatorami). https://www.facebook.com/Amatorskie-turnieje-tenisa-sto%C5%82owego-w-Szczecinie-202612760165866/

  6. Turniej amatorów na os. Zawadzkiego, plac św. Ottona 1A w każdą niedzielę: organizator Janusz – składka 15 zł za wejście.

  7. Szkoła na ulicy Chobolańska 20 – gry dla dorosłych. Gry 3 razy w tygodniu – godziny Wtorek 18 / Środa 19 i Piątek 20. Gra poziomu amatorskiego + ale nie od zera (taka 5 liga). Składka w zależności od ilości osób.

  Oraz oczywiście stoły na dworze jakie znajdują się w różnych częściach miasta. Szczególnie na orlikach centrach osiedlowych http://orliki.szczecin.pl/ ale nie tylko – lokalizacji jest dużo. Problem może być tylko ich z reguły złe wykonanie – chodzi o brak osłon przeciwwietrznych oraz otoczenia stołów. W ładną bezwietrzna pogodę nadają się na gry i treningi.

  Można także szukać stołów do gry w tenisa stołowego w klubach fitness – niektóre je posiadają – ceny ich są jednak tak wysokie, że jest to absolutnie nieopłacalne. Raczej to jest najsłabsza opcja pod każdym względem z tego powodu.

  Jeśli ktoś zna inne miejsca, jakie można dodać to dajcie znać.

  Jeśli ktoś poważnie myśli o tenisie stołowym to polecam kluby tenisa stołowego:

  1. Top Spin w Szczecinie (około 150 zł składka miesięczna – gry 5x w tygodniu) Sekcja dorosłych: http://www.top-spin.pl

  2. Champion Police sekcja dla dorosłych (składka 20 zł miesięcznie – gry 3 razy w tygodniu) Sekcja dorosłych: http://championpolice.pl/

  3. ATS Stargard sekcja dla dorosłych (składka 30 zł miesięcznie – gry 3-4 razy w tygodniu) Sekcja dorosłych: http://www.atsstargard.hekko.pl/archiwum.html


  Adam

  Super podsumowanie. Dodam sobie do zakładek aby nie zgubić tematu. Dzięki ogromne za ten wpis.


  Denio27

  Nawet nie wiedziałem, że jest tyle miejsc do gry w tenisa stołowego w Szczecinie. Szukałem takich informacji jakiś czas temu. Super że to ktoś podsumował.


  Kuba Grabarczyk

  Dobro robota! Akurat zacząłem na studiach w tym mieście i nic nie mogłem znaleźć do gry. Postaram się sprawdzić jakieś z nich, najbardziej interesują mnie stałe treningi a nie tylko gry. Ten klub ze szczecina strasznie dużo sobie liczy, za 5 dni w tygodniu gier przez cały miesiąc u nas to jest 40 zł składki.


  Kamila

  Witam, czy ktoś może się orientuje, gdzie można dopiero zaczynać grać dla dorosłych w tenisa stołowego tutaj w szczecinie? Chciała bym spróbować tego sporu ale na razie bardziej dla początkujących, za pomoc dziękuję z góry.


  Tomasz

  Cześć Kamila, w tym dużym mieście będzie zonk. Raczej nie ma nic takiego jak na razie. Wszędzie gdzie są grupy grające to już coś tam grali czy grają. Od samych podstaw można oczywiście grać na dworze jak znajdzie się chętnych do takiej aktywności lub wynajmować trenera w klubach jaki będzie uczył grać od podstaw. Koszta wtedy będą ale szybko się osiągnie poziom średni gdzie grają w pozostałych miejscach.

Odpowiedz na: Gdzie w Szczecinie można grać i trenować Tenisa Stołowego
Twoje dane: