Co to jest praca – wypełnianie wniosków

INFOMIASTO FORUM ROZMÓW Co to jest praca – wypełnianie wniosków

 • Autor
  Wpisy
 • Gość

  Witam, mam pytanie, czym jest praca „Wypełnianie wniosków”. Bardzo często widzę takie ogłoszenia że płatne ileś tam zł za wypełnienie wniosku, ale o jakie wnioski chodzi? Nie rozumiem tych ofert pracy i nie da się tego dowiedzieć od ludzi jacy je oferują dokładnie na czym to polega, zawsze chcą aby przyjść zobaczyć pogadać.

  InfoMiasto

  Cześć, są to różne pseudo prace z reguły lub zawsze moim zdaniem. Wypełnianie wniosków o zakładanie konta bankowego, o sprawy urzędowe itp. Ostatnio popularne przy sprawach z przybywającymi obywatelami Ukrainy w obsłudze ich zadomowiania urzędowego do kont bankowych itp także. Osobiście bym się od takich ofert trzymał z bardzo daleka bo nie są jasne a raczej z firm krzak.

  Także bym nie wierzył w ich zarobki i uczciwość tego typu ofert. Lepiej poszukać czegoś co ma namacalną nazwę firmy a nie ogłoszenia nie wiadomo kogo.

  Gość

  Tak się zastanawiałem bo często są te oferty „Wypełnianie wniosków” w internecie. Faktycznie nigdy nie podają jaka to niby firma tylko ile tam nie płacą za wniosek.

  Pewnie coś się wypełni i potem nic nie zapłacą za to i szukaj wiatru w polu. Będę się trzymał z daleka, też mam o nich takie zdanie ale nie byłem pewny.

  Gość

  Unikaj tego jak ognia, to przecież prawie zawsze oszustwo i naciąganie. Takie wnioski to jedna wielka ściema i można przez to mieć kłopoty jak się założy przykładowo rachunek bankowy jaki kosztuje w usłudze a potem płać za czyjeś wydawanie z karty debetowej.

  Gość

  Łatwiej tam sobie tym wypełnianiem wniosków narobić biedy niż zarobić. Zrobisz usługę na kogoś jakiś ktoś wykorzysta a Ty będziesz spłacał bo Ty wypełniałeś wniosek o konto, wydanie czegoś itp.

  Anitas

  Wypełnianie wniosków jako praca chodzi czyli o oszustwo w prawie wszystkich wypadkach tych co łapią się na taką pracę. Albo sami coś dołożą do pracy albo wykonają jakąś pracę za darmo a potem tamten im nic nie zapłaci. To ludzie mówki jacy zakładają konta dla innych obcokrajowców albo biorą udział w fałszowaniu danych.

  Damek Adam

  Najczęściej ta praca to po prostu próba oszustwa lub jeszcze gorzej łamania prawa i oszukiwania danych urzędów itp składając fałszywe wnioski jakie zleca dany oszust. Takie oferty pracy powinny być omijane z bardzo daleka, przecież to zawsze jest nie podanie dokładnych informacji tylko liczenie na frajerów jacy się złapią na lep i się ich wykorzysta.

  Raf33

  Przecież oni nawet nie podają jaka to firma, to jest samosiejka nielegalna na bank. Swoją drogą ile ludzi przez to zostało oszukanych zakładając konta w banku lub inne konta czy polecania myśląc że to tylko wniosek. Ludzie naiwni i głupi zawsze będą wykorzystywani jak składają podania czy chęć pracy w takich ofertach gdzie nie ma żadnych danych tylko słowo wypełnianie wniosków – należy czytać to dosłownie „jestem oszustem szukam ludzi jakich mogę oszukać pomagających mi oszukiwać innych”.

Odpowiedz na: Co to jest praca – wypełnianie wniosków
Twoje dane: