Czy warto sięgnąć po Xiaomi Mi 10t?

TelefoniaXiaomi zaskoczyło wszystkich i zaprezentowało aż trzy modele z serii Mi 10T: Mi 10T, Mi 10T Lite oraz Mi 10T Pro. Choć mają wiele cech wspólnych, to różnią się między sobą i to nie tylko ceną. Czy warto sięgnąć po Xiaomi Mi 10T? I który z nich wybrać?

Xiaomi Mi 10T – podobieństwa
Chiński producent postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wypuścił aż 3 modele Xiaomi Mi 10T. To bardzo dobry krok. W końcu jednej osobie zależy na wydajności, drugiej na świetnym aparacie, a trzecie chce po prostu dobry telefon w atrakcyjnej cenie. Mogąc wybierać z pośród trzech wariantów, dopasujemy smartfon zarówno do swoich indywidualnych potrzeb, jak i możliwości finansowych.

Wszystkie trzy modele wyposażono w 33W szybkie ładowanie, a także obsługę technologii Power Delivery 3.0/ Dzięki temu wystarczy zaledwie kilkanaście minut, aby telefon miał potrzebną ilość energii do użytkowania. Natomiast do pełnego naładowania potrzebuje tylko około godziny! Nie musimy martwić się również ładowarką, ponieważ znajdziemy ją w opakowaniu. Każdy z modeli wyposażono w zestaw stereo, który zapewnia dobrej jakości dźwięk.

Xiaomi Mi 10T – różnice
Wszystkie trzy modele mają kilka wspólnych cech. Jednakże istnieje kilka różnic, które ostatecznie wpływają na ich cenę, a także decyzje o zakupie. Sercem Mi 10T i Mi 10T Pro jest piekielnie mocny, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 865 z układem graficznym Adreno 650. natomiast w najtańszej wersji znajdziemy Snapdragon 750G.

Kolejne różnice można znaleźć w zestawie aparatu. Xiaomi Mi 10T wyróżnia się przede wszystkim aparatem. Mamy tu zestaw kamery, składającej się aż z czterech obiektów; głównego sensora 108 Mpix, ultraszerokokątnego 13 Mpix, dodatkowego 5 Mpix do zdjęć makro i 20 Mpix aparatu przedniego.

Natomiast w Mi 10T główny sensor ma 64 Mpix. Mi 10T i Mi 10T Pro wyposażono w baterię o pojemności 5000 mAh, a Mi 10T lite w 4820 mAh. Należy jednak dodać, że nie jest to odczuwalne. Podstawową wersję oraz Pro wyposażono w 6,67-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli w technologii AdaptiveSync z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Tak wysoka częstotliwość gwarantuje płynną pracę. Jednak nie na tym koniec Ekran automatycznie dopasowuje się do treści, aby jakość była najlepsza.

Czy warto sięgnąć po Xiaomi Mi 10T?
Zastanawiasz się, czy warto sięgnąć po Xiaomi Mi 10T? Jeśli szukasz świetnego sprzętu w przyzwoitej cenie, to odpowiedź brzmi zdecydowanie tak! Model Xiaomi Mi 10T Pro doskonale sprawdzi się u osób, które wymagają od telefonu czegoś więcej. To najbardziej zaawansowana wersja z tej serii. Dzięki fenomenalnej jakości zdjęć zachwyci amatorów, pasjonatów fotografii, a nawet i profesjonalnych fotografów.

Mi 10T to wciąż doskonały smartfon, a od droższego wariantu różni się tylko aparatem. Jeśli jakość zdjęć nie jest dla Ciebie najważniejsza, postaw właśnie na tą wersję. U nieco mniej wymagających, świetnie sprawdzi się Xiaomi Mi 10T Lite, który wciąż imponuje swoimi parametrami. A do tego kosztuje niewiele.

Artykuł powstał we współpracy z https://mimarkt.pl/telefony-mi/mi-10t/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.