Calvin Klein Euphoria – zapach kobiecości

Perfumowy zapachPrawdziwa kobieta potrzebuje prawdziwego zapachu. Takiego, który będzie jednocześnie zmysłowy i energiczny, seksowny, ale i delikatny. Z

nalezienie takiej nuty nie jest prostym zadaniem. My jednak mamy propozycję dla wszystkich kobiet poszukujących czegoś wyjątkowego. Ich wygórowane oczekiwania spełni Calvin Klein Euphoria!

Legendarne perfumy od Calvina Kleina – Calvin Klein to marka sama w sobie. Amerykański brand od lat 70. poprzedniego wieku dostarcza na rynek wysokiej jakości odzież, perfumy, biżuterię i zegarki. Dla wielu osób jest to synonim luksusu i wysokiej jakości, bez względu na to, jaki produkt Calvina Kleina wybieramy.

Mimo że firma swoją działalność rozpoczęła od produkowania ubrań, w szczególności jeansów, to od wielu lat zajmuje również czołową pozycję na liście producentów zapachów. Wytwarzane przez firmę perfumy wyróżniają się charakterem, wyrazistością i elegancją.

Do najbardziej znanych serii zapachów Calvin Klein należą Obsession, Eternity oraz Euphoria. Ich wyróżnikiem jest innowacyjne podejście do tworzenia kompozycji zapachowych. Często przedstawiają one pewnego rodzaju manifest wolności i szaleństwa. W dużym stopniu są one odzwierciedleniem ich autora. Sam Calvin Klein prowadził tak bujne życie towarzyskie, że nazywany był ,,człowiekiem żyjącym w nocy”.

Dla kogo są perfumy CK Euphoria? – To jedna z najpopularniejszych serii zapachów stworzonych dla kobiet, które chcą być seksowne, zmysłowe i przyciągające. Na ich zakup głównie decydują się panie będące po 30. roku życiu. Potrafią one bardziej docenić atuty tego zapachu, a także lepiej wykorzystać jego potencjał.

Zapach Calvin Klein Euphoria idealnie sprawdzi się podczas wieczornych wyjść. Intensywny zapach podkreśli zmysłowy ubiór, a w duecie dodadzą kobiecie pewności siebie i przyciągną męskie spojrzenia.

Calvin Klein Euphoria – jak pachnie? – Kompozycja wyróżnia się wyraźnym zapachem. Początkowo wyczuwalne są nuty granatu, który jest lepki i słodki. Później rozpoznać można kwiatowe akordy. Odpowiada za to połączenie orchidei i kwiatu lotosu – taka mieszanka jest wyraźna i bardzo głęboka. Nie można przejść obok niej z obojętnością.

W perfumach Calvin Klein Euphoria znaleźć można również nuty piżmowe oraz drzewne akordy. Uspokajają one wyraźny zapach, dodając mu stonowanej i delikatnej formy. Całość działa jak magnes. Przyciąga spojrzenia swoją wyrazistością i seksapilem. Każdej kobiecie sprawi to przyjemność i spowoduje, że stanie się ona pewniejsza siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.