Budowa domu nie musi trwać wiele lat

Info MiastoBudowa domu to dla wielu ludzi spełnienie marzeń i jednocześnie największa w życiu inwestycja. Aby budowa domu była jak najmniej stresującym doświadczeniem, warto skorzystać z odpowiedniej, nowoczesnej technologii i usług profesjonalnej firmy. Dowiedz się, jakie są zalety takiego rozwiązania i na czym polega SYSTEM 3E.

1. Budowa domu pod klucz
2. Wymarzony dom nie musi być drogą inwestycją
2. System 3E – domy energooszczędne, ekonomiczne i ekologiczne

Budowa domu pod klucz

Budowa domu to duża inwestycja, a dla wielu ludzi także ważny do zrealizowania w życiu cel.
Z tego powodu ważny jest każdy etap realizacji budowy: od wyboru projektu domu, po jego realizacje, wykończenie i aranżacje.

Wiele osób decyduje się samodzielnie zrealizować zaplanowaną inwestycję, jednak w trakcie budowy często okazuje się, że budowa niesie za sobą dużo wysiłku, a także stresu. Z tego powodu warto zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy, dzięki której realizacja stanie się mniej problematyczna, a przy tym bardziej efektywna.
Pierwszy etap to wybór odpowiedniego projektu. Już w tym momencie należy zastanowić się, jakie oczekiwania mamy od naszych nowych czterech kątów.

Wymarzony dom nie musi być drogą inwestycją

Dla wielu osób priorytetem przy budowie domu jest nie tylko jego funkcjonalność, ale również energooszczędność w użytkowaniu. W takim wypadku dobrym wyborem jest technologia SYSTEM 3E. Wybudowany zgodnie z systemem dom jest zarówno energooszczędny, jak i ekonomiczny oraz ekologiczny. Wszystko to sprawia, że na budowę nieruchomości przy użyciu SYSTEMU 3E decyduje się coraz więcej osób.
Dodatkowo skorzystanie z usług firmy, oferującej budowę domu po klucz nie musi oznaczać  wysokich kosztów.

System 3E – domy energooszczędne, ekonomiczne i ekologiczne

Na czym dokładnie polega SYSTEM3E?
To autorska technologia, która wykorzystuje perlit, minerał wulkaniczny, który odznacza się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnym. Dodatkowo budowa domu przy użyciu tego nowoczesnego materiału nie wymaga użycia spoiwa. Dzięki temu nieruchomości powstają niezwykle szybko, bez udziału wielu pracowników i klasycznego docieplania. Czas postawienia funkcjonalnego domu skraca się z kilku lat do zaledwie kilku miesięcy.

Użycie perlitu sprawia również, że nieruchomości są energooszczędne, a tym samym ekonomiczne w użytkowaniu. Perlit to także materiał przyjazny środowisku, oraz osobom, które cierpią na alergię. Szczegółowe informacje na temat technologii i realizacji znaleźć można na stronie https://www.dom3e.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.