Forum

Nawigacja po forum

Jak widzieć dysk telefonu z Androidem na komputerze Double Commander

Cytat

Cześć, mam taki problem że na komputerze w Double Commander program nie widzę dysków telefonu jaki ma Androida. Dawniej w wcześniejszych wersjach tego programu lub moim starym telefonie wyświetlało dysk karty pamięci jak i pamięci wewnętrznej telefonu jako widoczne dyski w double Commander.

Obecnie mam nowego Androida 8 i najnowszy double Commander i nie widać tych dysków. Czy jest ktoś coś doradzić na to? Bardzo by zależało aby takie coś się wyświetlało po podłączeniu telefonu do komputera aby te dyski były widoczne.

Cytat

Witaj, program Double Commander mimo że jest genialny to nie jego wina, że obecnie nie wyświetla tych dysków. Problem leży nie w tym menadżerze plików ale w Androidzie od google. Do wersji około 5 było to wspierane do wyświetlania na komputerach a potem już nie.

Poniekąd można to rozwiązać instalując dodatki do Double Commander jakie  pochodzą z Total Commandera czyli te:

http://totalcmd.net/plugring/winmedaudio2.html
http://totalcmd.net/plugring/android_adb.html

Instalujesz je w ustawieniach double commander dodając je po rozpakowaniu do folderu plugin programu. To jest rozwiązanie pośrednie bo dysk telefonu będzie wyświetlony w Media Audio czyli po kliknięciu w DB w "//" i tam wybierasz media audio a następnie urządzenie mobilne jakie masz obecnie podłączone pod komputer.

Obecnie tylko tak da się chyba zobaczyć dyski twarde telefonu z androidem w komputerze na programie double commander lub innym menadżerze plików. Mi także to nie do końca odpowiada.

Cytat

Ogromnie dziękuję za odpisanie i pomoc. Spróbuję te wtyczki. A jak nie będzie to za wygodne to wtedy będę bezpośrednio przez mój komputer jak do teraz korzystał z dysków telefonu na komputerze. Fajnie by było jednak aby to działało sprawnie w double commander, nawet instalowałem dla spróbowania Unreal commander ale problem był ten sam.

UDOSTĘPNIJ NA: