Forum

Nawigacja po forum

Co to jest praca - wypełnianie wniosków

Cytat

Witam, mam pytanie, czym jest praca "Wypełnianie wniosków". Bardzo często widzę takie ogłoszenia że płatne ileś tam zł za wypełnienie wniosku, ale o jakie  wnioski chodzi? Nie rozumiem tych ofert pracy i nie da się tego dowiedzieć od ludzi jacy je oferują dokładnie na czym to polega, zawsze chcą aby przyjść zobaczyć pogadać.

Cytat

Cześć, są to różne pseudo prace z reguły lub zawsze moim zdaniem. Wypełnianie wniosków o zakładanie konta bankowego, o sprawy urzędowe itp. Ostatnio popularne przy sprawach z przybywającymi obywatelami Ukrainy w obsłudze ich zadomowiania urzędowego do kont bankowych itp także. Osobiście bym się od takich ofert trzymał z bardzo daleka bo nie są jasne a raczej z firm krzak.

Także bym nie wierzył w ich zarobki i uczciwość tego typu ofert. Lepiej poszukać czegoś co ma namacalną nazwę firmy a nie ogłoszenia nie wiadomo kogo.

Cytat

Tak się zastanawiałem bo często są te oferty "Wypełnianie wniosków" w internecie. Faktycznie nigdy nie podają jaka to niby firma tylko ile tam nie płacą za wniosek. Pewnie coś się wypełni i potem nic nie zapłacą za to i szukaj wiatru w polu. Będę się trzymał z daleka, też mam o nich takie zdanie ale nie byłem pewny.

Cytat

Unikaj tego jak ognia, to przecież prawie zawsze oszustwo i naciąganie. Takie wnioski to jedna wielka ściema i można przez to mieć kłopoty jak się założy przykładowo rachunek bankowy jaki kosztuje w usłudze a potem płać za czyjeś wydawanie z karty debetowej.

Cytat

Łatwiej tam sobie tym wypełnianiem wniosków narobić biedy niż zarobić. Zrobisz usługę na kogoś jakiś ktoś wykorzysta a Ty będziesz spłacał bo Ty wypełniałeś wniosek o konto, wydanie czegoś itp.

UDOSTĘPNIJ NA: