Krem przeciw rozstępom skóry Fissan – Opinia

Fissan rozstępy skórneKrem przeciw rozstępom skóry Fissan. Jest to krem stosowany na powstałe rozstępu na skórze. Fissan jest kremem w atrakcyjnej cenie w porównaniu z niektórymi swoimi substytutami.

Jak pisze producent jest to krem do ochrony skóry kobiet w czasie ciąży, połogu i karmienia, kuracji odchudzających oraz w przypadku szybkiego wzrostu i przybierania na wadze.

Krem może być jednak używany na rozstępy zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Jest skuteczny na świeżo tworzące się rozstępy. Krem Fissan zabezpiecza skórę także przed powstawaniem rozstępów skóry.  Tubka posiada 100 ml i jest dostępna bez recepty.

Należy ostrożnie postępować z kremem aby nie dostał się do oczu. Fissan działa na zasadzie wspomagania odbudowy tkanki w rozstępach, także natłuszcza skórę tworząc jej warstwę ochronną. Po wystąpieniu świeżych rozstępów Fissan szybko zregeneruje skórę.

Rezultaty używania są widoczne już po kilku dniach stosowania kremu – rozstępy znikają i stają się niewidoczne.

Krem należy wcierać w miejsce rozstępów palcami delikatnie masując to miejsce przez około 3 minuty – wykonuje się to raz dziennie. OpiniaKrem jest skuteczny przez co szczególnie go polecamy. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.